Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schi GSX Team Plate 166, 175 cm
- Număr anunț
- DA21650746
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Carpati Sinaia (CUI 19066219)
- Furnizor / câștigător
- KILLY PREST S.R.L. (CUI RO6884674)
- Cod CPV
- 37411120-9 · Schiuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.746,40 RON
- Valoare atribuită
- 16.746,40 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 11:40
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.746,40 RON
din 16.746,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro