Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLEXIGLASS INCOLOR 2050 X 3050 3 MM
- Număr anunț
- DA21630634
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44175000-7 · Panouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.334,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.334,46 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 13:55
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.334,46 RON
din 1.334,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro