Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile auto

Număr anunț
DA21307725
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TIMIS (CUI 5049900)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,64 RON
Valoare atribuită
75,64 RON
Data publicării
26.09.2018 11:29
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,64 RON

din 75,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.