Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET FILTRE DACIA LOGAN

Număr anunț
DA21302308
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SOMES" AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4038776)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,27 RON
Valoare atribuită
122,27 RON
Data publicării
25.09.2018 19:25
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,27 RON

din 122,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.