Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare Piatra Concasata

Număr anunț
DA21324485
Autoritate contractantă
COMUNA CHISELET (CUI 3796799)
Furnizor / câștigător
DESEB CONSTRUCT S.R.L. (CUI 25698309)
Cod CPV
44900000-9 · Piatra de constructie, piatra calcaroasa, gips si ardezie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare finală
48.000 RON
Data publicării
27.09.2018 13:31
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.