Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE HIDROIZOLATIE ACOPERIS/TERASA SALA SPORT

Număr anunț
DA21650839
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 George Uscatescu Targu-Carbunesti (CUI 29520109)
Furnizor / câștigător
ECONMET S.A. (CUI RO15866510)
Cod CPV
45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.989,50 RON
Valoare atribuită
2.989,50 RON
Data publicării
05.11.2018 11:44
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.989,50 RON

din 2.989,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.