Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere

Număr anunț
DA21301991
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.123 RON
Valoare atribuită
1.123 RON
Data publicării
25.09.2018 16:48
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.123 RON

din 1.123 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.