Ofertă acceptată Cumpărare directă

Q7570A (70A) CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) ORIGINAL HP LJ M5025 M5025 MFP M5035 MFP

Număr anunț
DA21298682
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA SIBIU (CUI 4270767)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240 RON
Valoare atribuită
1.240 RON
Data publicării
25.09.2018 14:04
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240 RON

din 1.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.