Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta echipament de securitate
- Număr anunț
- DA21655536
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.912 RON
- Valoare atribuită
- 14.912 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:24
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.912 RON
din 14.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro