Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII AUTI FORD TRANSIT SJ-10-SBZ
- Număr anunț
- DA21648389
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LETCA (CUI 27968131)
- Furnizor / câștigător
- EURO LEASING SRL (CUI RO15563681)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.012,02 RON
- Valoare atribuită
- 4.012,02 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 10:29
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.012,02 RON
din 4.012,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro