Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda Adeziva Securizata lungime 50 m
- Număr anunț
- DA21309618
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
- Cod CPV
- 30199763-6 · Etichete antifurt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155 RON
- Valoare atribuită
- 155 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 12:44
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
155 RON
din 155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro