Ofertă acceptată Cumpărare directă

Separatoare Premium, 105x240mm, carton,160g/mp, 100buc/set, roz

Număr anunț
DA21308686
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199600-6 · Separatoare pentru papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
93 RON
Data publicării
26.09.2018 12:05
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93 RON

din 93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.