Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton A4 160 gr , 250 coli

Număr anunț
DA21307903
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
PAPER ROLPROD SRL (CUI RO34446548)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
26.09.2018 11:35
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.