Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IMPRIMANTA

Număr anunț
DA21307676
Autoritate contractantă
U. M. 0242 BRAILA (CUI 15490598)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30199330-2 · Hartie continua pentru imprimante de computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818 RON
Valoare atribuită
818 RON
Data publicării
26.09.2018 11:27
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818 RON

din 818 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.