Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft Esselte Standard, A4, 50mm, PP exterior, PP interior rosu SL1203
- Număr anunț
- DA21307422
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,25 RON
- Valoare atribuită
- 63,25 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 11:17
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,25 RON
din 63,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro