Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

HARTIE COPIATOR A4 80G 500 COLI/TOP

Număr anunț
DA21305662
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CLUJ (CUI 17705260)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.196 RON
Valoare atribuită
2.180 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
26.09.2018 10:15
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180 RON

din 2.196 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.