Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Xerox WorkCentre 5019 / 5021 / 5022 / 5024 006R01573
- Număr anunț
- DA21655847
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 OITUZ (CUI 29157187)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,80 RON
- Valoare atribuită
- 209,80 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:36
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,80 RON
din 209,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro