Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARKER SI REZERVE WHITEBOARD NEGRE

Număr anunț
DA21299037
Autoritate contractantă
SCOALA "IOAN OPRIS" Turda (CUI 5507080)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.136 RON
Valoare atribuită
1.136 RON
Data publicării
25.09.2018 14:15
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.136 RON

din 1.136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.