Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTRUIREA PERSONALULUI PRIVIND INSUSIREA NOTIUNILOR FUNDAMENTALE DE IGIENA CF ORDIN 1225/24.12.2003

Număr anunț
DA21648439
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA (CUI 22766620)
Furnizor / câștigător
EU-GARDEN SRL (CUI 34912354)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625 RON
Valoare atribuită
625 RON
Data publicării
05.11.2018 10:31
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625 RON

din 625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.