Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOTEBOOK ASUS VivoBook S14 | S406UA-BM031 14inch

Număr anunț
DA21309189
Autoritate contractantă
SCOALA CRESTINA PRIVATA DIN CARTIERUL ROMILOR DIN LOCALITATEA TINCA (CUI 35000330)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.289,92 RON
Valoare atribuită
3.289,92 RON
Data publicării
26.09.2018 12:26
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.289,92 RON

din 3.289,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.