Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE INDEPARTAT PETE VANISH 1 L

Număr anunț
DA21307736
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,95 RON
Valoare atribuită
39,95 RON
Data publicării
26.09.2018 11:29
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,95 RON

din 39,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.