Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT LUNAR - servicii de fotocopiere

Număr anunț
DA21644852
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI (CUI 21578458)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,49 RON
Valoare atribuită
218,49 RON
Data publicării
04.11.2018 21:27
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,49 RON

din 218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.