Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezapezire
- Număr anunț
- DA21646019
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
- Furnizor / câștigător
- SILBUR SRL (CUI 3895431)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.520 RON
- Valoare atribuită
- 29.520 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 09:10
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.520 RON
din 29.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro