Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii de deszapezire pe D.C. 59, D.C. 60 si strazile adiacente

Număr anunț
DA21589907
Autoritate contractantă
COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
Furnizor / câștigător
I.I. TOADER I.E. VASILE (CUI 28145974)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare finală
8.400 RON
Data publicării
29.10.2018 11:29
Data finalizării
05.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.