Ofertă refuzată Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA21306831
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,40 RON
Valoare finală
935,36 RON
Data publicării
26.09.2018 10:56
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.