Ofertă acceptată Cumpărare directă

FBS south american (CE) 500ML

Număr anunț
DA21662362
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
03142000-8 · Produse de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.680 RON
Valoare atribuită
3.680 RON
Data publicării
06.11.2018 10:32
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.680 RON

din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.