Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,4% sub estimat
Alimente GPP Pinocchio si GPP Licurici Falticeni
- Număr anunț
- DA21654555
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 4 PINOCCHIO (CUI 18260453)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI RO23455761)
- Cod CPV
- 03222111-4 · Banane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.132 RON
- Valoare atribuită
- 2.102 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 13:51
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.102 RON
din 2.132 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.