Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern Seagate Expansion Portable 4TB, 2.5" USB 3.0, Negru
- Număr anunț
- DA21310383
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889,08 RON
- Valoare atribuită
- 889,08 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 13:15
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
889,08 RON
din 889,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro