Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rampa pentru injectomat
- Număr anunț
- DA21308506
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO3149113)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.400 RON
- Valoare atribuită
- 95.544 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 11:57
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95.544 RON
din 86.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro