Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii HDD intern server IBM
- Număr anunț
- DA21633223
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII TELEORMAN (CUI 13603828)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
- Cod CPV
- 50312120-2 · Repararea unitatilor centrale de procesare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.740 RON
- Valoare atribuită
- 3.740 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 15:52
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.740 RON
din 3.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro