Ofertă refuzată Cumpărare directă

egulator solar -1 buc, Panou solar 50W-4 buc, Adaptor analogic IP- 1 buc, ROUTER 4G DUAL SIM -1 bu

Număr anunț
DA21636673
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.325,20 RON
Valoare finală
7.325,20 RON
Data publicării
02.11.2018 10:01
Data finalizării
06.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.