Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIAL PIETROS

Număr anunț
DA21662472
Autoritate contractantă
Comuna Magura (CUI 4652775)
Furnizor / câștigător
EUROGES HOLDING SRL (CUI 21865056)
Cod CPV
44113140-8 · Pietricele pentru pietruirea drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.992 RON
Valoare atribuită
41.992 RON
Data publicării
06.11.2018 10:36
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.992 RON

din 41.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.