Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Q-Office Intel I3-8100/4G RAM/HDD 500G/DVD-RW/LED 21.5/Licenta Win 10

Număr anunț
DA21662589
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.366,40 RON
Valoare atribuită
8.366,40 RON
Data publicării
06.11.2018 10:40
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.366,40 RON

din 8.366,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.