Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac pentru anestezie peridurala- PERICAN G18 COD 4512383; Ac pentru anestezie peridurala G 16- PERICA
- Număr anunț
- DA21661750
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141328-5 · Ace peridurale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550 RON
- Valoare atribuită
- 550 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:10
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
550 RON
din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro