Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
Sonda endotraheala cu balonas diferite marimi
- Număr anunț
- DA21661533
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- AXXOBIOMED SRL (CUI 23952590)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.160 RON
- Valoare atribuită
- 5.929 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 10:03
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.929 RON
din 6.160 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 231 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.