Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OGLINDA PLANA #4 MEDENTA
- Număr anunț
- DA21626284
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,60 RON
- Valoare finală
- 105,60 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 11:05
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.