Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DSZAPEZIRE 2018 - 2019

Număr anunț
DA21618854
Autoritate contractantă
COMUNA BUDESTI (CUI 3694667)
Furnizor / câștigător
PETRO EXPERT SRL (CUI RO19026630)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.850 RON
Valoare atribuită
25.850 RON
Data publicării
31.10.2018 13:44
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.850 RON

din 25.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.