Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casa de marcat- AMEF Daisy Compact M

Număr anunț
DA21608126
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
Furnizor / câștigător
ATTOSOFT SRL (CUI RO7881188)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,32 RON
Valoare atribuită
798,32 RON
Data publicării
30.10.2018 15:09
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,32 RON

din 798,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.