Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri

Număr anunț
DA21658228
Autoritate contractantă
LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,24 RON
Valoare atribuită
111,24 RON
Data publicării
05.11.2018 17:15
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,24 RON

din 111,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.