Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPOT LED 20W PATRAT NV-3104.2
- Număr anunț
- DA21656556
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
- Cod CPV
- 31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.185 RON
- Valoare atribuită
- 2.185 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 15:02
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.185 RON
din 2.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro