Ofertă acceptată Cumpărare directă

JANTE

Număr anunț
DA21309310
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI RO6682144)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.258,98 RON
Valoare atribuită
3.258,98 RON
Data publicării
26.09.2018 12:31
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.258,98 RON

din 3.258,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.