Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA21658107
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 13 (CUI 4410534)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,18 RON
Valoare atribuită
952,18 RON
Data publicării
05.11.2018 16:36
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,18 RON

din 952,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.