Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container 1100L metalic-Eurocontainer metalic 1100L-Container zincat 1100L

Număr anunț
DA21292310
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Furnizor / câștigător
ELKOPLAST ROMANIA SRL (CUI 21694681)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.680 RON
Valoare atribuită
9.680 RON
Data publicării
25.09.2018 10:23
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.680 RON

din 9.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.