Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos menajer

Număr anunț
DA21289778
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Leonardo da Vinci (CUI 32582438)
Furnizor / câștigător
REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,16 RON
Valoare atribuită
265,16 RON
Data publicării
25.09.2018 08:42
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,16 RON

din 265,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.