Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne de porc

Număr anunț
DA21631096
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU (CUI 14231340)
Furnizor / câștigător
DICK SRL (CUI 16605181)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,18 RON
Valoare atribuită
203,18 RON
Data publicării
01.11.2018 14:12
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,18 RON

din 203,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.