Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lampa cu led, lampa control auto, clesti, scara aluminiu, Anunt ADV1043784

Număr anunț
DA21657408
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
31521300-7 · Lampi electrice portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198 RON
Valoare atribuită
4.198 RON
Data publicării
05.11.2018 15:40
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198 RON

din 4.198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.