Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare si montare corpuri de iluminat de interior si de exterior.

Număr anunț
DA21653162
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BOZIENI (CUI 21587561)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ANDSILV SRL (CUI 30371507)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.295 RON
Valoare atribuită
2.295 RON
Data publicării
05.11.2018 13:03
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.295 RON

din 2.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.