Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masini si aparate de masurare

Număr anunț
DA21297663
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE MODELISM (CUI 4203784)
Furnizor / câștigător
AFP PROCON SRL (CUI RO9309850)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.269 RON
Valoare atribuită
14.269 RON
Data publicării
25.09.2018 13:25
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.269 RON

din 14.269 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.