Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOBIL SUPER 5W40 3000-4L

Număr anunț
DA21361099
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Furnizor / câștigător
ANVELO SRL (CUI RO5074351)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
92 RON
Data publicării
02.10.2018 11:50
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92 RON

din 92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.