Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie articole papetarie

Număr anunț
DA21296258
Autoritate contractantă
Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.497,62 RON
Valoare atribuită
4.497,62 RON
Data publicării
25.09.2018 12:34
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.497,62 RON

din 4.497,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.